Kur palika autoskola Glorija?

Ilgus gadus Rīgā darbojās viena vienīga autoskola, kas bija veltīta tieši sievietēm, kas vēlas apgūt braukšanu. Diemžēl šāds biznesa modelis nespēja sevi attaisnot, vai arī kaut kas nogāja greizi ar plānošanu.

Iepriekš varējām  lasīt, ka “Pie mums [autoskolā Glorija] var apgūt A un B kategorijas vadītāja prasmes kvalificētu speciālistu vadībā Rīgā un Ogrē!

Mēs ņemam vērā, ka cilvēki informāciju uztver ar dzirdes, redzes un kustību atmiņu. Tādēļ izmantojam dažādus vizuālos materiālus, konspektus un uzdevumus. Nāc un pārliecinies – tas būs vieglāk, kā citur.

Pēc šīs skolas atvēršanas ir radusies sajūta, ka daudzas sievietes ir gaidījušas tieši šo skolu, lai bez stresa un nepatīkamām izjūtām varētu iegūt vadītāja apliecību.

Pie mums ir mājīga atmosfēra, mācību process ir mierīgs un bez nepatīkamām emocijām. Strādājam un darām visu, lai katram audzēknim ļoti iepatiktos braukšana. Mācību procesu atvieglo interaktīvie vizuālie materiāli un apgūtās vielas konspekti.

Daudzi audzēkņi ir uzsākuši mācības tieši pie mums tikai tāpēc, ka ir dzirdējuši labas atsauksmes par Gloriju no saviem draugiem. Starp citu lekciju pārtraukumos cienājam ar tasi tējas vai kafijas mājīgā atpūtas telpā.”

Šobrīd autoskolas Glorija mājaslapa vairs nedarbojas un neizskatās, ka tā būtu pārsaukusi sevi citā vārdā. Laikam vienkārši pačabēja..